Kimona

Akimono

nejenom letní záležitost

KIMONO EVERY DAY

Tyto kimonka si zamiluje snad každá ženská duše, oversized střih, 4 druhy délky, pásek v oblasti pasu vytvaruje každou ženskou postavu, kapsy a decentní rozparky pro pohodlné nošení. Co myslíte, není splněný sen!

kimono tips

Jednoduché a přitom tak boží! Netřeba více slov!
Snad jen vyzkoušejte!
Goddess kimona! 
A protože jsou tááák boží, máme je i pro děti!

Oversized outfit na doma i na pláž

Co takhle si užít to opravdu nej domácí pohodlí, na výběr tu je kimono goddess s délkou tak akorát , má přišitý pásek, který nebudete nikde hledat, skvěle nositelné i jako přehoz v létě přes plavky . A nebo je libo delší verze?

kimono dress Luz

Tyto šaty zvládnou cokoliv, vytáhnete je v létě jako přehoz přes váš letní outfit, nebo jen tak samotné jako cool šaty a my je milujeme na doma, není nic lepšího než se zachumlat do jemného mušelínu.
A pokud  chcete šatky nosit i v chladnějším období, tak tady není o čem přemýšlet, delší 3/4 rukávy stažené do široké manžety, které skvěle schováte i pod kabát a nebudou vás nikde tlačit, přišitý tenký pásek, aby nikde nezavazel a dvě praktické kapsy na všechny denní nezbytnosti.
Tomu říkáme splněný sen!
Na našem eshopu je již najdete i v nových barvách!

Vítej podzime!

kimono dress Ella

...letnější a vzdušnější verze kimonových šatů Luz, oversized střih a dvě praktické kapsy zůstávají, co jsme ale změnili je pásek, který už není přišitý ale pouze decentně uchycený pomocí dvou poutek, rukávy jsme zkrátili a přidali dva sexy rozparky pro ještě vzdušnější efekt.