About

Aabout kidmess

nejenom letní záležitost

něco o nás, o našich produktech a jejich tvoření. O materiálu a jeho výhodách. O novinkách i o nejoblíbenějších produktech

Myslíme na každou z Vás, jako na jedinečnou osobnost , která si zaslouží jedinečný přístup a hledá kousek sobě vlastní. Proto jsme pro vás vytvořili kolekce, které se dají mezi sebou jednoduše kombinovat, v každé z nich naleznete hravé cool i casual kousky, které se dají nosit na mnoho způsobů, ať už jste doma na gauči nebo venku na rodinném pikniku, tyto produkty splní vše, po čem v tu chvíli prahnete, protože cítit se žensky a pohodlně chceme všechny! 

Ale bez lásky by to nešlo, láska k mušelínu je to, co od základu tvoří značku Kidmess. A tady jsme.....

...jsme lokální etická slowfashion značka, milovníci netradičního stylu, upřímnosti a přirozenosti, osobitosti a udržitelnosti.

A tak vám zde představuji Estella dress, šaty které se staly hitem letošního léta a které vytáhly značku Kidmess a dostaly ji do podvědomí ostatních. Začalo to někdy v březnu tohoto roku, kdy jsme zveřejnili první fotky na našem IG a hned jste si je oblíbili.
Šatky jsou tvořeny pro minimalistické a praktické ženy ( mámy i nemámy),...
Šaty s citem pro všechny s citem,...

summer, sun, sand, sea,...


Nadčasový oversize střih, jednoduše a přitom prakticky pojatý, nařasená sukně s dvěma rozparky a dvěma kapsami, to je to, co dělá z těchto šatů cool kousek. Pro milovnice léta, svobody a nekonečných pláží. Protože my léto milujeme, je to naše velká inspirace a kousek tohoto nádherného období najdete v každém z našich produktů.
Milujeme je!

 A co barvy!
V létě byly nejoblíbenější vanilla, off white nebo old rose, nyní se ladíte do camel a tmavších tónů. A my tomu rozumíme, chce to něco v čem Vám bude prostě skvěle, ať je teplo nebo zima, pohodlně a zároveň cool.Tyto minimalistické šatky se hodí snad na všechny příležitosti, jsou ladné, něžné, elegantní a hlavně pohodlné.
K teniskám i na boso!

mikina be unique

kimono

maya dress

mikina be unique

kimono

maya dress